Soundlab #1
soundlab part 1: ontdek onze interactieve installaties voor nieuwsgierige oren tijdens het concert Musical Prompts
De installaties worden ontwikkeld door Logos Foundation, een onderzoeks- en productiecentrum voor experimentele muziek, muzikale robotica en audio-art.
-----
-----
Met Dynamo zet je beweging om in muziek. Door te trappen wek je de stroom op waarmee de elektrische gitaar tot klinken wordt gebracht. De installatie maakt de wisselwerking tussen fysieke energie en elektronische klank tastbaar: het perfecte voorproefje van William Dougherty's nieuwe concerto voor elektrische gitaar en orkest tijdens Sonic Decay.
Dynamo is an installation by Stichting Logos.
Meer info: logosfoundation.org
∙ 19:00 deuren open
∙ 19:00 Soundlab: interactieve muzikale installaties (Logos Foundation)
∙ 19:00 Score Safari: live music set
∙ 19:30 inleiding (EN)
∙ 20:15 concert
∙ 21:45 BruPhil Café: aftertalk (EN)
Op vraag van Brussels Philharmonic componeert William Dougherty een nieuw werk voor orkest en elektrische gitaar, waarin hij de grenzen tussen akoestische klanken en elektronisch geluid fysiek en auditief laat vervagen, versmelten en opnieuw vorm geeft.
ontdek meer
soundlab part 1: ontdek onze interactieve installaties voor nieuwsgierige oren tijdens het concert Musical Prompts
soundlab part 2: ontdek onze interactieve installaties voor nieuwsgierige oren tijdens het concert Mystery of Time
Met de LAB-SERIES brengt Brussels Philharmonic muzikaal experiment, interactie en totaalbeleving samen: verwacht je aan eclectische concertavonden met bijzondere programma’s, pre & post concert talks, interactieve installaties en listening sessions.