De veelgeprezen Frans-Belgische celliste brengt op Voice of Hope (Deutsche Grammophon) een selectie aan stukken die liefde en hoop representeren. Op het album staat onder andere de wereldpremière van het celloconcert Never Give Up van de Turkse pianist en componist Fazil Say, bekend om zijn uitgesproken politieke overtuigingen en kunstenaarschap. Hij schreef het celloconcert speciaal voor Camille Thomas.
Ontdek Voice of Hope, het nieuwe album van Camille Thomas, opgenomen met Brussels Philharmonic onder leiding van Stéphane Denève en Mathieu Herzog, en bekijk de prachtige videoclip van Ravel's Kaddisch.
Zin in live? Camille Thomas brengt samen met pianist Julien Brocal het album live tijdens de live music stream door Jardin Musical in Brussel. Zondag 7 juni om 18:00.